With you, to your Dreams

کانادا یکی از کشورهای داری  سیاست باز مهاجرپذیری و  دارای بیش از ۳۰ گروه قومی مختلف است .این کشور به دنبال جذب مهاجران سرمایه گذار و تجاری ،نیروهای ماهر و متخصص و زبده و …… می باشد. در ادامه روش های مهاجرت به کانادا و شرایط آنها را بررسی میکنیم .

روش های مهاجرت به کانادا | شرایط مهاجرت به کانادا 

 

را ههای مختلفی برای مهاجرت به کانادا و جود دارد که شما میتوانید با توجه به شرایط مهاجرت به کانادا و همینطور شرایط خود یک یا چند روش که واجد آن هستید را مد نظر قرار دهید.البته ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهتروین روش را انتخاب کنید و در پروسه و مراحل کار شما را کمک میکنیم.

 

روش های مهاجرت به کانادا

در ادامه روش های مداول مهاجرت به کانادا آورده شده و درباره هر روش مفصل توضیح میدهیم .

روش های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸

 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

ویزای تحصیلی کانادا

 

بر کسی پوشیده نیست که دانشگاههای کانادا جزو بهترین دانشگاهها در دنیا هستند و عجیب نیست که خیلی از دانشجویان برای تحصیل خود یا ادامه تحصیلات خود به دنبال راه یافتن به یکی از دانشگاههای مورد نظر خود در کانادا هستند و به دنبال گرفتن ویزای تحصیلی کانادا می باشند. با توجه به رابطه پویای دانشگاه و صنعت در کانادا میتوان امید زیادی برای یافتن کار بعد از اتمام تحصیلات در کانادا بود .

کانادا داری بیش از ۷۰ دانشگاه و کالج می باشد که بعضی از آنها در نوع خود از…

 

مهاجرت به کانادا از طریق کار

 

کار در کانادا

 

با توجه به رشد بالای اقتصادی کانادا و نرخ پایین بیکاری در این کشور ، کانادا به شدت به دنبال جذب نیروی کار در همه زمینه های صنعت و خدمات و … است . اما همانطور که میدانیم برای کار در کانادا به مجوز کار در آن کشور نیاز دارید.بسته به شرایط و همینطور نوع کار شما ، این مجوز ممکن برای یک دوره چند هفته ای تا چند ساله صادر شود.بعد از این مرحله ……..

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری در کانادا

 

قصد داریم در اینجا در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به طور مفصل توضیح دهیم.هر متقاضی که قصد مهاجرت از این طریق را دارد باید دارای چند شرط باشد که مهمترین آنها داشتن حداقل دارایی معادل ۱.۶۰۰.۰۰۰ دلار کانادا می باشد. همینطور داشتن دوسال سابقه مدیریت در پنج سال اخیر و شروطی دیگر که مفصل به آنها پرداخته ایم .در صورت تمایل می توانید مطلب مفصل را مطالعه فرمایید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 

نیروی ماهر کار

 

یکی از روش های دیگر متقاضیان مهاجرت به کانادا همین روش مهاجرت از طریق تخصص یا skilled worker می باشد.

البته باید گفت که این روش شرایط خاص خود را دارد و شامل هر کسی نمی شود . شرایط آن به این گونه است که متقاضی باید دارای درخواست یک کار معتبر از طرف یک کارفرمای کانادایی باشد و همینطور سابقه کار و …….

 

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

 

خود اشتغالی در کانادا

 

خوداشتغال به افرادی گفته می شود که در زمینه ورزشی ،نویسندگی ، هنری ، کشاورزی ، و …..فعالیت حرفه ای داشته اند و یا در هر یک از مشاغل بالا در سطح بین الملی حضور داشته اند.این روش در دو سطح فدرال و استان کبک وجود دارد.

در واقع تمامی کسانی که دارای یک بیزینس کوچک بوده و توانایی مالی کافی برای خود و یا همسر و فرزندانشان را دارند شامل این نوع از مهاجرت به ………….

روش های گوناگون دیگری هم وجود دارد که با اندکی گشت و گذار در همین سایت میتوانید با انواع روش های مهاجرت به کانادا آشنا شوید و آنها را هم مطالعه کنید

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۹۲۰۲۶۸
۰۹۱۲۰۹۳۰۴۱۲
۰۹۳۶۵۰۳۵۰۰۷

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *